top of page

První domácí zápas s Krčínem

K prvnímu domácímu zápasu na hřišti Morendy přicestovalo mužstvo Krčína. Dlouholetý účastník 1.ligy a také několikanásobný mistr 1.ligy. O roli favorita tedy nebylo pochyb. Morenda se však nezalekla a aktivní hrou si vypracovala 2-3 brankový náskok, který se hostům jen jednou podařilo srovnat a v závěru Morenda i díky vyloučení získal celkem neuvěřitelný náskok 14:8. Zdálo se ,že o vítězi zápasu již není pochyb. Ale opak byl pravdou. Na začátku 2. půle měla Morenda vyloučeného a Krčín dokázal celkem rychle snížit na rozdíl 3 branek. Od té doby přestala legrace a na place se bojovalo o každý kousek hřiště, o každý míč. Rozhodčí to neměl lehké.Emoce tryslaly na obou stranách. Morendu vedl v útoku průbojný Martin Šafář a několika góly se blýskl i hostující Roman Oberfranc. V obraně platil na hosty Kuba Farlík a několika neuvěřitelnými zákroky vynikl brankář Morendy Musil. Morenda vyhrála zaslouženě, předvedla větší vůli po vítězství a hlavně úžasný závěr 1.poločasu, který rozhodl zápas. Příští kole odjíždíme na dvojkolo do Západních Čech, držte nám palce!