top of page

Morenda - Přeštice

V prvním domácím zápase jarní části sezóny do Brna přijelo družstvo Přeštic, které se před zápasem nacházelo bodově na stejné pozici jako naše družstvo.

Utkání s Přešticemi v sobotu 13.4. se pro náš tým nezačalo vyvíjet dobře. Zpočátku jsme se seznamovali s míčem , který nám odskakoval a vypadával z rukou a také obrana v počáteční fázi si nevěděla příliš rady se soupeřovým útokem. A tak nebylo divu, že toho soupeř využil k několikagókovému vedení. Teprve asi v půli poločasu se nám podařilo najít obrannou sestavu, která začala dělat soupeři problémy a také útok zabral a skóre se začalo postupně obracet.Chvilku jsme i vedli, ale do šaten se šlo za stavu 13:13.Také ve druhé půli pokračovaly střelecké dostihy a útoky na obou stranách převyšovaly obrany. Nakonec se ukázalo, jako dobrý tah nasazení bratrů Krejčíkových, kteří jsou u nás na hostování z Ostopovic a vybudovali jsem si nepatrný 2 gólový náskok, který jsme v napínavém závěru taktickou hrou udrželi a získali tak první letošní vítězství a soupeře jsme jen na krátko předstihli v tabulce. Utkání skončilo výhrou domácích 25:23.